Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Ons forum is zichtbaar veer leden en niet leden. Pas dus op met het delen van persoonlijke gegevens, ze zijn voor iedereen zichtbaar. Alleen leden kunnen reageren. Dus registreer je eerst even...
BUTTON_POST_REPLY
EnTinc
BerichtenCOLON 5408
GeregistreerdCOLON Zo Aug 30, 2020 2:11 pm

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Bericht door EnTinc » Di Sep 15, 2020 12:44 am

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Afbeelding

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися онлайн – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. На другий день зібралась громада. Прийшов Карпо і вдивився. – Карне! Карпе! Та зайди-бо та хоч по крапельці, хоч півкрапельки! – гукав ззаду Грицько й біг за возом. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом. Задумався батько, тяжко зiтхнувши, задумався й молодий Микола, засмутилась i мати. Тiльки Нимидора була щаслива: вона нiби знайшла свою рiдну матiр, свого батька, хату, бо для неї вже не треба було бiльше поневiряться в наймах у чужих людей. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Восени Нимидора мала вже дочку. Пiшла баба-бранка до батюшки по молитву. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв? Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Як і належить справжньому революціонерові, Шевченко під час слідства був незламним. Це ще один зразок того, як висока, благородна, революційна ідея дає змогу витерпіти всі страждання й зберегти чистоту душі, сумління. – Оце тiльки що розпрощався зо мною i вас не звелiв будить та й пiшов у мандрiвку кудись. При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею.

.

BUTTON_POST_REPLY