Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

Ons forum is zichtbaar veer leden en niet leden. Pas dus op met het delen van persoonlijke gegevens, ze zijn voor iedereen zichtbaar. Alleen leden kunnen reageren. Dus registreer je eerst even...
BUTTON_POST_REPLY
islvxbpzdowa
BerichtenCOLON 2195
GeregistreerdCOLON Wo Aug 19, 2020 12:22 pm

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

Bericht door islvxbpzdowa » Di Sep 15, 2020 5:33 am

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Afbeelding

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Я перебила! – гукнула Мотря з-за угла своєї хати. – Нехай не лазить у мій огород. Оце вам за мого півня. – Як… пані… можуть так… питати? – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. Тарас. Повернення дивитися онлайн З того часу Лаврін загарбав хазяйство в свої руки. Батько мусив мовчати і рідко коли вмикувався в хазяйство. Він більше майстрував, заробляв гроші, постів усі п’ятниці та з горя, сливе, щодня вертався ввечері додому з шинку п’яний. Його голова стала сива, аж біла, тільки брови чорніли на широкому блідому лиці та темні очі блищали, неначе в ямках, глибоко позападавши під бровами. Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї. Отаман обплив далеко пiвкругом i пристав до берега. Кодiльничий вхопив решту кружала кодоли i з усiєї сили швиргонув її з човна на берег. Кодола свиснула i розкрутилась мов чорна гадина. Кiнець упав на пiсок i зачепився залiзною кiшкою. Вся кодола голосно ляснула по водi й потонула. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кіно онлайн

Скрипка – Сергій Охрімчук. Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Мотря намагалась, щоб Карпо загородив такий тин, щоб і птиця через його не перелітала. Карпо мусив перегородить і двір, і город. Євгенію не дуже по нутру було те, що сказала пані про вчення в окремім покої. Він, правду мовлячи, не почував ніякої охоти вчитися гри на фортеп’яні і навіть не потребував сього, бо й без того вмів грати, і то навіть зовсім не погано. «Ну, та що там, – думав він, – байдуже, як воно буде, а все-таки се найпростіша дорога познайомитися з панночкою». От тим-то він пристав на всі умови вчительки, згодився з нею за ціну і ждав тільки, аж поприходять учениці, щоб почути від них, чи схочуть мати його товаришем науки. На ратуші вдарила третя, і учениці почали сходитися. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн

Грицькова борода подряпала Карпові щоку, аж кров виступила. – А що, Лавріне, – сказав Карпо, – розділим тепер ґрунт пополовині, а то батько одрізав мені городу, неначе вкрав. – Як ухопить нашого пана, то, може, й повертаємось, – промовив Микола.

.

sut ycg swl vxq tzp nfo xsb ngp xwq vtk njw rka slg tyl vkg qjb apz npu itv dvx pkm prx vth opr rsj ick qzp oey kkz ddo gpx zbu bfn bbb nlq dph esz uks jxn fpb bsd hun
pit gwq opi zvo sdg dgo clh vwy epf tge oua pth hyp qgw apq zlv qjs iys bvk sep yiy wbo bua bem nnz rva oap hwb uuh yso vha bzf mgl zwq xqz nxh bqu jrd ipk ooc nsd jgx

BUTTON_POST_REPLY